Bu İçeriği Paylaş
25 Nisan 2013 Perşembe

Eğirdir Ak Parti İlçe Teşkilatından Teşekkür şov...

Ak Parti Eğirdir İlçe Teşkilatı Eğirdir’de 21-25 Nisan 2013 tarihlerinde yapılan 23 Nisan Uluslararası Çocuk Şenliğinin yapılmasında katkıları bulunan Eğirdir Kaymakamlığı, Eğirdir Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Müdürlüğünü z


 

 BAŞKAN ÖZMERAL “ HALKIMIN PARASIYLA HİZMET EDİYORUM”

 

Ak parti Eğirdir İlçe Teşkilatı, Kadın Kolları ve Gençlik kollarından oluşan 25 kişilik heyet ilk olarak Eğirdir Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’i makamında ziyaret etti. Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’e desteklerinden dolayı teşekkür eden heyet Başkan Özmeral’e 23 Nisan anısına Çocuk figürü bulunan müzikli oyuncak hediye etti.  Ziyarette konuşan Ak Parti Eğirdir İlçe Başkanı Hasan Dinçer “ Ak parti Eğirdir İlçe Teşkilatı oalrak 21-25 Nisan 20123 tarihilerinde Eğirdirimizde düzenlenen Uluslar arası Çocuk Şenliğine destek veren ve İlçemizde yapılmasında katkı sağlayan Belediye Başkanımız Osman Nuri Özmeral’e teşekkür ederiz ayrıca Şenlikler boyunca emek sarfeden Eğirdir Belediye Personeline ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz dedi.  Eğirdir Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral ise yaptığı konuşmada “ Ak Parti Teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Bu bir Sahiplenmedir. Asıl memnuniyetimiz bu yüzdendir. Ekibim ile birlikte yapılan şenliklerimizin sonucun 5 gün Yurt dışından gelen öğrencilerimizi misafir etmenin mutluluğunu paylaştık. Dün gece Saat: 4:00’da Azeri kardeşlerimizi İsatanbula uğurladık, Bunun için belediye olarak otobüs temin ettik. Biz Bugün burada temelini attık, İleride inşallah daha güzel olmasını temenni ediyorum.  Hiçbir ilde veya ilçede yapılamayanı ilçe olarak yaptığımız için mutluyuz. Eğirdirimizi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramında rengarenk olarak gördük. Eğirdirimizde etkinliklerimiz devam edecek. Emek veren herkese ve Bu nazik ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Ben Dünkü Ödül töreninde söylediğim gibi, Aldığım ödülü kendi adıma almadım, halkımız adına aldım. Belediye Benim değil ben halkımın parasıyla sponsor oldum bu yüzden bu ödüllü halkımız adına aldım, Harcadığımız tüm paralarda doğmamış çocuğun hakkı var. İnsanlar benim şahsımı sevmeyebilir ama ben 4 yıldır Eğirdir İçin bir şeyler yapmaya çalışıyorum ve her zaman adaletten yana olduğumu da belirtmek istiyorum. Teşkilatımıza sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

 Konuşmanın ardından Ak Parti Eğirdir İlçe Teşkilatı Şenlikler boyunca Gecesini gündüzüne katarak çalışan ve Şenliğin medyada duyulmasını sağlayan Yerel Gazetecilere de hediye vererek onları onure etti.

 

“GELECEK YIL DAHA COŞKULU OLACAK”

 

Ak Parti Eğirdir İlçe Başkanlığı ziyaretin ardından Eğirdir Kaymakamı Dr.Yalç.ın Yılmaz’ıda makamında ziyaret ederek böyle bir etkinliği Eğirdir’de yaptıklarından dolayı teşekkür ettiler.

Kaymakam Dr. Yalçın Yılmaz’ın hediyesini İl Genel Meclis Üyesi Kamil Göncü verdi.

Kaymakam Dr. Yalçın Yılmaz ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ 7 Ülkeden gelen 300 Öğrencimiz Eğirdir’i çok sevdiler ve Çok güzel izlenimlerle buradan ayrıldılar bunun için çok muyluyuz. Ak parti Teşkilatına bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Türkiyede yapılmayanı yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah gelecek yıl bu yıl ki yaptığımız hatalardan ders alarak daha iyisini, Daha çok sponsor ve daha çok halk desteği ile yapmayı planlıyoruz. Beklide Gelecek yıl daha çok Öğrenci katılımı olacak. Eğridir bu güzellikleri hak ediyor. Ben Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum Halk Olarak bu işi sahiplenmemiz adına birlik olmamızda çok güzel bir duygu oldu. Biz Başlangıcı yaptık, gelecek için çalışmalarımız sürecek. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeli ve Belediye Başkanımıza sponsorlarımıza çok teşekkür ederim dedi.

 

BOZTOPRAK “ BİRLİK OLURSAK,UZAYDA YAŞAYANLARI BİLE GETİRİRİZ”

 

Buradaki ziyaretin ardından Eğirdir İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Boztoprak’ı makamında ziyaret eden Ak Parti İlçe teşkilatı burada da İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Boztoprak ve Yardımcılarına katkılarından dolayı teşekkür ederek hediyeler sundu.

Boztoprak ziyarette yaptığı konuşmada “ Ak parti İlçe Teşkilatının nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum Biz Eğirdir Olarak, Esnafı, Sivil Toplum kuruluşları ve Kamu kurumları birlik ve beraber olduğumuzda neler yapabileceğimizi gösterdik. Biz Birlik olduğumuzda birbirimize destek olduğumuzda Değil 7 Ülkeden Uzayda Yaşayanları bile İlçemize getiririz. Herkese desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Esnafımızdan da daha çok destek görmek isterdik ama bu yıl olmadı İnşallah gelecek yıl Esnafımızda desteği ile daha büyük bir organizasyon yaparız” şeklinde konuştu. Ziyaret Toplu fotoğraf çekimi ve Hediye Takdimi ile son buldu.

 

 

 

 

      

 

 
Bu içerik 427 defa okundu.
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Uyuşturucuya spor darbesi Uyuşturucuya spor darbesi.. Son günlerde iyice artan ve özellikle ailelerin korkulu rüyası haline gelen, uyu..
0 yorum Gündem - 22.08.2014
AYKUT'LA KONUŞ bu hafta Antalya'da AYKUT'LA KONUŞ bu hafta Antalya'da.. Kanal 3 ekranlarında yayımlanan Aykut'la Konuş programı bu hafta spor gündemiyle..
0 yorum Gündem - 09.08.2014
Konuk İş Adamı İPEKÇİ Konuk İş Adamı İPEKÇİ.. Aykut Sülek'in hazırlayıp sunduğu, 'Aykut'la Konuş' programının bu haftaki konuğ..
0 yorum Gündem - 04.07.2014
Üye Bilgi