Bu İçeriği Paylaş
21 Eylül 2013 Cumartesi

Bahçeli Isparta'da

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Demokratikleşme paketinden ne çıkacak sabırla bekliyoruz" dedi.


 

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Demokratikleşme paketinden ne çıkacak sabırla bekliyoruz" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Demokratikleşme paketinden ne çıkacak sabırla bekliyoruz" dedi.

Bahçeli, Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'ın kızının düğününe katılmak için geldiği Isparta'da, Keçiborlu ilçesi İncesu Beldesi kavşağında MHPmilletvekileri Mehmet Günal ve Nevzat Korkmaz ile partililer tarafından karşılandı.

Daha sonra kısa bir süre önce babasını kaybeden Senirket Belediye BaşkanıHüseyin Baykal'a taziyede bulunmak için ilçeye gelen Bahçeli, Baykal'ı makamında ziyaret etti.

Bahçeli, burada yaptığı konuşmada Senirkent ilçesinin Türk milletinin davasını benimsemiş değerli bir ilçe olduğunu söyledi. Baykal'ın ilçeye çok sınırlı imkanlarla büyük hizmetler yaptığını belirten Bahçeli, gelecek yerel seçimlerde de ilçe halkının belediye başkanına sahip çıkacağını kaydetti.

Bahçeli, demokratikleşme paketine ilişkin bir soru üzerine 15 günden bu yana "paket açıklanacak açıklanmayacak" tartışmaları ile milletin oyaladığını belirtti.

"Demokratikleşme paketinden ne çıkacak sabırla bekliyoruz" diyen Bahçeli "Bunu görmek istiyoruz. Ortaya konulmuş unsuları da değerlendirmek sureti ile de MHP, görüşlerini kamuoyu ile paylaşır" diye konuştu.

Gazetecilerin Fazıl Say'ın 10 ay ceza almasına ilişkin sorusuna Bahçeli, "Yargının verdiği karardır. Sanatçı olması, başka bir şey olması, yargı önünde fazla bir anlam ifade etmez" şeklinde cevap verdi.

 
Bu içerik 71 defa okundu.
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
23 Nisan bayramı kutlandı 23 Nisan bayramı kutlandı.. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de ku..
0 yorum Gündem - 23.04.2014
“Ölünce belki aynı musalla taşına yatacağız” “Ölünce belki aynı musalla taşına y.. SDÜ Kimya Bölümü’nde yüksek lisans yapan Isparta Alperen Ocakları Başkanı Hidaye..
0 yorum Gündem - 16.04.2014
Doğan Başkan, sözünü yerine getirdi Doğan Başkan, sözünü yerine getirdi.. Gönen Belediye Başkanı Ahmet Doğan, seçimlerden önce verdiği sözü ,Polis Teşkila..
0 yorum Gündem - 11.04.2014
Üye Bilgi